Concerten November 2024

1 november 2024
Purple Disco Machine
Melkweg (Amsterdam)
1 november 2024
VroegZat
De Pul (Uden)
1 november 2024
Asgrauw / Hellevaerder / Zwart
De Pul (Uden)
1 november 2024
Fink
Paradiso (Amsterdam)
1 november 2024
Pink Project
Fluor (Amersfoort)
1 november 2024
Khruangbin
AFAS Live (Amsterdam)
1 november 2024
Subterranean Street Society
Nobel (Leiden)
1 november 2024
XA4
TivoliVredenburg (Utrecht)
1 november 2024
Metejoor
Nobel (Leiden)
1 november 2024
Merol
TivoliVredenburg (Utrecht)
1 november 2024
Krezip
Doornroosje (Nijmegen)
1 november 2024
Wende
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
1 november 2024
Beartooth
013 (Tilburg)
1 november 2024
Kakkmaddafakka
Doornroosje (Nijmegen)
1 november 2024
Bökkers
Hedon (Zwolle)
1 november 2024
Harlem Lake
Patronaat (Haarlem)
1 november 2024
Amsterdam Klezmer Band
P60 (Amstelveen)
2 november 2024
Kakkmaddafakka
Melkweg (Amsterdam)
2 november 2024
NIKI
013 (Tilburg)
2 november 2024
Bongloard / Wodan Boys
De Pul (Uden)
2 november 2024
Diggy Dex
TivoliVredenburg (Utrecht)
2 november 2024
Johan
Fluor (Amersfoort)
2 november 2024
Conan Gray
AFAS Live (Amsterdam)
2 november 2024
Subterranean Street Society
De Pul (Uden)
2 november 2024
The Analogues - Part 2 The White Album
Ziggo Dome (Amsterdam)
2 november 2024
Davina Michelle - Higher In Ahoy
Ahoy (Rotterdam)
2 november 2024
Wende
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
2 november 2024
Merol
Doornroosje (Nijmegen)
2 november 2024
Gallowstreet
Patronaat (Haarlem)
2 november 2024
Fink
Hedon (Zwolle)
2 november 2024
Damian Wilson
TivoliVredenburg (Utrecht)
2 november 2024
Niels Geusebroek
TivoliVredenburg (Utrecht)
2 november 2024
Jamie Webster
Paradiso (Amsterdam)
3 november 2024
Wende
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
3 november 2024
Still Woozy
013 (Tilburg)
3 november 2024
The Last Dinner Party
TivoliVredenburg (Utrecht)
3 november 2024
Conan Gray
AFAS Live (Amsterdam)
3 november 2024
Subterranean Street Society
TivoliVredenburg (Utrecht)
3 november 2024
Koe Wetzel
Melkweg (Amsterdam)
3 november 2024
Miss Montreal
Doornroosje (Nijmegen)
3 november 2024
Tyler Ramsey
TivoliVredenburg (Utrecht)
3 november 2024
Sunday Sessions: Donna’s Hot Stuff
Patronaat (Haarlem)
3 november 2024
Damian Wilson
Paard (Den Haag)
4 november 2024
The Marias
Melkweg (Amsterdam)
4 november 2024
Behzod Abduraimov
TivoliVredenburg (Utrecht)
4 november 2024
First Hate
Paradiso (Amsterdam)
4 november 2024
Carin León - Boca Chueca Tour 2024
Paradiso (Amsterdam)
4 november 2024
Maxïmo Park
Melkweg (Amsterdam)
4 november 2024
Seasick Steve
Paard (Den Haag)
4 november 2024
Riverdance
Ahoy (Rotterdam)
4 november 2024
Olivia Belli
TivoliVredenburg (Utrecht)
5 november 2024
John Grant
Melkweg (Amsterdam)
5 november 2024
Sega Bodega
Melkweg (Amsterdam)
5 november 2024
Nas
AFAS Live (Amsterdam)
5 november 2024
Bluesworld CafÉ: No King
Hedon (Zwolle)
6 november 2024
Smash Into Pieces
Melkweg (Amsterdam)
6 november 2024
Mooon
Vera (Groningen)
6 november 2024
Krezip
De Oosterpoort (Groningen)
6 november 2024
Carson Coma
Melkweg (Amsterdam)
6 november 2024
Black Pumas
013 (Tilburg)
6 november 2024
Eefje de Visser
Paradiso (Amsterdam)
6 november 2024
Dark Tranquillity
Effenaar (Eindhoven)
6 november 2024
Bohren & der Club of Gore
Patronaat (Haarlem)
7 november 2024
Le Guess Who?
Utrecht
7 november 2024
Gong
013 (Tilburg)
7 november 2024
Mamas Gun
Melkweg (Amsterdam)
7 november 2024
Jaya The Cat
Effenaar (Eindhoven)
7 november 2024
Smash Into Pieces
Effenaar (Eindhoven)
7 november 2024
Pablo Brooks
Melkweg (Amsterdam)
7 november 2024
Racoon
Hedon (Zwolle)
7 november 2024
Starman
AFAS Live (Amsterdam)
7 november 2024
Dear Seattle + Superbloom
Patronaat (Haarlem)
7 november 2024
Acda en de Munnik
Ahoy (Rotterdam)
7 november 2024
Darrell Cole
Melkweg (Amsterdam)
7 november 2024
Eefje de Visser
Paradiso (Amsterdam)
7 november 2024
Tapir!
Paradiso (Amsterdam)
7 november 2024
Merol
De Oosterpoort (Groningen)
7 november 2024
Rundfunk
De Oosterpoort (Groningen)
7 november 2024
Zimmerman
Paradiso (Amsterdam)
8 november 2024
Rens, Jaïr & Ome Uncle
Nobel (Leiden)
8 november 2024
The Story So Far
Melkweg (Amsterdam)
8 november 2024
The Dawn Brothers + Victoria Pax
Patronaat (Haarlem)
8 november 2024
Miss Montreal
Patronaat (Haarlem)
8 november 2024
Goldband
Ziggo Dome (Amsterdam)
8 november 2024
Elmer
Doornroosje (Nijmegen)
8 november 2024
Acda en de Munnik
Ahoy (Rotterdam)
8 november 2024
The Kik
Paard (Den Haag)
8 november 2024
Edwin Evers Band - 80's & 90's tour part 2
Effenaar (Eindhoven)
8 november 2024
Rundfunk
De Oosterpoort (Groningen)
9 november 2024
Fleetwood Mac: Gold Dust Woman
Nobel (Leiden)
9 november 2024
Songer
Melkweg (Amsterdam)
9 november 2024
Lamme Frans
Klokgebouw (Eindhoven)
9 november 2024
Goldband
Ziggo Dome (Amsterdam)
9 november 2024
Edwin Evers Band - 80's & 90's tour part 2
Paard (Den Haag)
9 november 2024
Diggy Dex
Hedon (Zwolle)
9 november 2024
Tapir!
Vera (Groningen)
9 november 2024
Acda en de Munnik
Ahoy (Rotterdam)
9 november 2024
Marco Schuitmaker
Gelredome (Arnhem)
9 november 2024
Di-rect
Effenaar (Eindhoven)
9 november 2024
Hot Water Music
Melkweg (Amsterdam)
9 november 2024
Cassandra Jenkins
Paradiso (Amsterdam)
10 november 2024
Public Service Broadcasting
Melkweg (Amsterdam)
10 november 2024
MEAU
Patronaat (Haarlem)
10 november 2024
Russ
AFAS Live (Amsterdam)
10 november 2024
Dotan
Paard (Den Haag)
10 november 2024
Di-rect
Effenaar (Eindhoven)
10 november 2024
Kamasi Washington
Paradiso (Amsterdam)
10 november 2024
Acda en de Munnik
Ahoy (Rotterdam)
10 november 2024
Metejoor
De Oosterpoort (Groningen)
11 november 2024
Jimmy Eat World
Paradiso (Amsterdam)
11 november 2024
Kamasi Washington
TivoliVredenburg (Utrecht)
11 november 2024
Jason Isbell & The 400 Unit
De Oosterpoort (Groningen)
11 november 2024
Aiko
Paard (Den Haag)
11 november 2024
The World of Hans Zimmer - A New Dimension
Ahoy (Rotterdam)
11 november 2024
Flipturn
Paradiso (Amsterdam)
12 november 2024
Arnon Grunberg, Katrien Baerts & Wibert Aerts
TivoliVredenburg (Utrecht)
12 november 2024
Aiko
TivoliVredenburg (Utrecht)
12 november 2024
Jason Isbell & The 400 Unit
TivoliVredenburg (Utrecht)
12 november 2024
Level 42
Patronaat (Haarlem)
13 november 2024
Levellers
Melkweg (Amsterdam)
13 november 2024
Joywave
Effenaar (Eindhoven)
13 november 2024
Jake Bugg
Melkweg (Amsterdam)
13 november 2024
Jason Isbell & The 400 Unit
TivoliVredenburg (Utrecht)
13 november 2024
Fat Freddy's Drop
AFAS Live (Amsterdam)
13 november 2024
MEAU
Hedon (Zwolle)
13 november 2024
Eefje de Visser
TivoliVredenburg (Utrecht)
13 november 2024
Racoon
Doornroosje (Nijmegen)
13 november 2024
HAEVN
De Oosterpoort (Groningen)
13 november 2024
Public Service Broadcasting
Vera (Groningen)
13 november 2024
Sólstafir
De Oosterpoort (Groningen)
14 november 2024
Melle
Nobel (Leiden)
14 november 2024
Oranssi Pazuzu / Sólstafir
Doornroosje (Nijmegen)
14 november 2024
Iron & Wine
Paradiso (Amsterdam)
14 november 2024
Joywave
De Helling (Utrecht)
14 november 2024
Baba Zula
Melkweg (Amsterdam)
14 november 2024
Eefje de Visser
TivoliVredenburg (Utrecht)
14 november 2024
Kingfisher Sky
Patronaat (Haarlem)
14 november 2024
Michelle David & The True-tones
Fluor (Amersfoort)
14 november 2024
Cola
Vera (Groningen)
14 november 2024
Van Dik Hout
013 (Tilburg)
14 november 2024
Zeke
Paard (Den Haag)
14 november 2024
De Kift
Patronaat (Haarlem)
14 november 2024
Kingfisher Sky + Support
Patronaat (Haarlem)
14 november 2024
Noord Nederlands Orkest & Wayne Marschall - Swing Symphony
De Oosterpoort (Groningen)
14 november 2024
Robert Glasper
TivoliVredenburg (Utrecht)
14 november 2024
Fred Hersch
TivoliVredenburg (Utrecht)
14 november 2024
Man Man
Paradiso (Amsterdam)
15 november 2024
Krezip
Paard (Den Haag)
15 november 2024
Miss Montreal
Effenaar (Eindhoven)
15 november 2024
Rondé
AFAS Live (Amsterdam)
15 november 2024
Bökkers
Fluor (Amersfoort)
15 november 2024
Avond Van De Filmmuziek 2024
Ziggo Dome (Amsterdam)
15 november 2024
Slower
Patronaat (Haarlem)
15 november 2024
The Kik
Hedon (Zwolle)
15 november 2024
Bongloard / Wodan Boys
Vera (Groningen)
15 november 2024
Frank Boeijen
Patronaat (Haarlem)
15 november 2024
Van Dik Hout
TivoliVredenburg (Utrecht)
15 november 2024
Gallowstreet
Doornroosje (Nijmegen)
16 november 2024
Gallowstreet
TivoliVredenburg (Utrecht)
16 november 2024
Daredevils
Fluor (Amersfoort)
16 november 2024
Miss Montreal
Paard (Den Haag)
16 november 2024
Medium Build
Melkweg (Amsterdam)
16 november 2024
Rhapsody of Fire
De Pul (Uden)
16 november 2024
Jaap Reesema
TivoliVredenburg (Utrecht)
16 november 2024
Elmer
Nobel (Leiden)
16 november 2024
Avond Van De Filmmuziek 2024
Ziggo Dome (Amsterdam)
16 november 2024
Fontaines D.C.
AFAS Live (Amsterdam)
16 november 2024
Racoon
De Oosterpoort (Groningen)
16 november 2024
The Kik
Effenaar (Eindhoven)
16 november 2024
De Kift
De Helling (Utrecht)
16 november 2024
Emma Heesters
Martiniplaza (Groningen)
16 november 2024
Wheel (Finland)
Melkweg (Amsterdam)
16 november 2024
Fuse: Mikrokosmos
TivoliVredenburg (Utrecht)
16 november 2024
Mouna Laroussi
De Oosterpoort (Groningen)
16 november 2024
No Barrier
Patronaat (Haarlem)
17 november 2024
Residentie Orkest Speelt Eine Alpensinfonie
TivoliVredenburg (Utrecht)
17 november 2024
Avond Van De Filmmuziek 2024
Ziggo Dome (Amsterdam)
17 november 2024
Barrelhouse 50 Jaar
Paard (Den Haag)
17 november 2024
Wheel (Finland)
013 (Tilburg)
17 november 2024
Zeke
Melkweg (Amsterdam)
17 november 2024
Erwin Java Feat. Sean Webster
De Pul (Uden)
17 november 2024
Dotan
TivoliVredenburg (Utrecht)
17 november 2024
Fontaines D.C.
AFAS Live (Amsterdam)
17 november 2024
Edwin Evers Band - 80's & 90's tour part 2
Melkweg (Amsterdam)
17 november 2024
Racoon
De Oosterpoort (Groningen)
17 november 2024
Mystery
Hedon (Zwolle)
18 november 2024
Dotan
De Oosterpoort (Groningen)
18 november 2024
Sleep Token
AFAS Live (Amsterdam)
18 november 2024
Big One - The Pink Floyd Show
TivoliVredenburg (Utrecht)
19 november 2024
YIN YIN
013 (Tilburg)
19 november 2024
Yellowcard
TivoliVredenburg (Utrecht)
19 november 2024
Griff
Paradiso (Amsterdam)
19 november 2024
Shabaka
TivoliVredenburg (Utrecht)
19 november 2024
Big One: The Pink Floyd Show
Hedon (Zwolle)
19 november 2024
Barth.
De Oosterpoort (Groningen)
19 november 2024
Avishai Cohen Quartet
Paard (Den Haag)
19 november 2024
Amber Rubarth
De Oosterpoort (Groningen)
19 november 2024
Guy Davis
TivoliVredenburg (Utrecht)
19 november 2024
Ablaye Cissoko & Cyrille Brotto
De Oosterpoort (Groningen)
19 november 2024
Harlem Gospel Choir
De Oosterpoort (Groningen)
20 november 2024
Gioli & Assia
Melkweg (Amsterdam)
20 november 2024
SLOPER
013 (Tilburg)
20 november 2024
Meccore String Quartet & Thomas Beijer
TivoliVredenburg (Utrecht)
20 november 2024
Froukje
AFAS Live (Amsterdam)
20 november 2024
YIN YIN
TivoliVredenburg (Utrecht)
20 november 2024
The Dire Straits Experience
Paard (Den Haag)
20 november 2024
Kim Churchill
Paard (Den Haag)
20 november 2024
Eefje de Visser
De Oosterpoort (Groningen)
20 november 2024
Metz
Paradiso (Amsterdam)
20 november 2024
Metz
Paradiso (Amsterdam)
21 november 2024
Electric Six
Nobel (Leiden)
21 november 2024
Brothers of Metal
013 (Tilburg)
21 november 2024
Rens, Jaïr & Ome Uncle
De Helling (Utrecht)
21 november 2024
De Kift
Hedon (Zwolle)
21 november 2024
Froukje
AFAS Live (Amsterdam)
21 november 2024
Di-rect
Hedon (Zwolle)
21 november 2024
Trentemoller
Paradiso (Amsterdam)
21 november 2024
Michelle David & The True-tones
Paard (Den Haag)
21 november 2024
Metz
Vera (Groningen)
21 november 2024
HAEVN
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
21 november 2024
BLØF & Vrienden
Ahoy (Rotterdam)
21 november 2024
Ablaye Cissoko / Cyrille Brotto
TivoliVredenburg (Utrecht)
21 november 2024
Frank Boeijen
Doornroosje (Nijmegen)
22 november 2024
Marutyri
Nobel (Leiden)
22 november 2024
Miss Montreal
013 (Tilburg)
22 november 2024
Marsimoto (extra Show)
Melkweg (Amsterdam)
22 november 2024
Luke Winslow-King
Paard (Den Haag)
22 november 2024
Bunt.
Melkweg (Amsterdam)
22 november 2024
Froukje
AFAS Live (Amsterdam)
22 november 2024
Di-rect
Hedon (Zwolle)
22 november 2024
Edwin Evers Band - 80's & 90's tour part 2
Nobel (Leiden)
22 november 2024
Racoon
Paard (Den Haag)
22 november 2024
BLØF & Vrienden
Ahoy (Rotterdam)
22 november 2024
HAEVN
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
22 november 2024
Ginge
Paradiso (Amsterdam)
22 november 2024
Mary Gauthier
TivoliVredenburg (Utrecht)
22 november 2024
Rens, Jaïr & Ome Uncle
Hedon (Zwolle)
22 november 2024
Gold Dust Women: A tribute to Stevie Nicks & Christine McVie
P60 (Amstelveen)
23 november 2024
Marsimoto
Melkweg (Amsterdam)
23 november 2024
De Heinoos
De Pul (Uden)
23 november 2024
Kd Soundsystem 'next Level'
Melkweg (Amsterdam)
23 november 2024
The Human League
TivoliVredenburg (Utrecht)
23 november 2024
Zoë Tauran
AFAS Live (Amsterdam)
23 november 2024
Concert Of the Year
Ziggo Dome (Amsterdam)
23 november 2024
Bongloard / Wodan Boys
Nobel (Leiden)
23 november 2024
Sprints
Paradiso (Amsterdam)
23 november 2024
Edwin Evers Band - 80's & 90's tour part 2
013 (Tilburg)
23 november 2024
Queen Must Go On & Metropole Orkest - Tribute To Queen
Ahoy (Rotterdam)
23 november 2024
Paceshifters
Vera (Groningen)
23 november 2024
HAEVN
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
23 november 2024
Johan
Patronaat (Haarlem)
23 november 2024
Wardruna
TivoliVredenburg (Utrecht)
23 november 2024
Maryn Charlie & Katie Koss
TivoliVredenburg (Utrecht)
23 november 2024
Royel Otis
Doornroosje (Nijmegen)
24 november 2024
Woody Sings
Effenaar (Eindhoven)
24 november 2024
Leoni Jansen
TivoliVredenburg (Utrecht)
24 november 2024
Jan Akkerman
Paard (Den Haag)
24 november 2024
Therapy?
TivoliVredenburg (Utrecht)
24 november 2024
Young's "Tonight's The Night" 50 years celebrated by LeNoise
Effenaar (Eindhoven)
24 november 2024
Hardcore Superstar +
Melkweg (Amsterdam)
24 november 2024
SLOPER
TivoliVredenburg (Utrecht)
24 november 2024
Dream Theater
AFAS Live (Amsterdam)
24 november 2024
Wardruna
TivoliVredenburg (Utrecht)
24 november 2024
CLAUDE
Effenaar (Eindhoven)
24 november 2024
Childish Gambino
Ziggo Dome (Amsterdam)
24 november 2024
Dotan
Doornroosje (Nijmegen)
24 november 2024
Queen Must Go On
Ahoy (Rotterdam)
24 november 2024
Royel Otis
Paradiso (Amsterdam)
24 november 2024
Meridian Brothers
TivoliVredenburg (Utrecht)
25 november 2024
Nada Surf
Melkweg (Amsterdam)
25 november 2024
Cappella Pratensis & Sollazzo Ensemble
TivoliVredenburg (Utrecht)
25 november 2024
Nilüfer Yanya
Melkweg (Amsterdam)
25 november 2024
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg (Utrecht)
25 november 2024
Yamê
Paradiso (Amsterdam)
26 november 2024
Kygo
Ziggo Dome (Amsterdam)
26 november 2024
Jacob Collier
AFAS Live (Amsterdam)
26 november 2024
Dotan
013 (Tilburg)
26 november 2024
SLOPER
Paard (Den Haag)
26 november 2024
Racoon
Doornroosje (Nijmegen)
26 november 2024
Veronica Swift
TivoliVredenburg (Utrecht)
27 november 2024
Baest / Benighted / Coffin Feeder
013 (Tilburg)
27 november 2024
Berlage Saxophone Quartet & Dudok Quartet
TivoliVredenburg (Utrecht)
27 november 2024
Sam Lewis
TivoliVredenburg (Utrecht)
27 november 2024
Feuerschwanz / Orden Ogan / Dominum
Effenaar (Eindhoven)
27 november 2024
Bob Vylan
Patronaat (Haarlem)
27 november 2024
Jacob Collier
AFAS Live (Amsterdam)
27 november 2024
HAEVN
TivoliVredenburg (Utrecht)
28 november 2024
Motocultor Festival With Orphaned Land + Azteca + Royal Rage + 2 Acts
Effenaar (Eindhoven)
28 november 2024
Feuerschwanz / Orden Ogan / Dominum
Patronaat (Haarlem)
28 november 2024
L'Impératrice
Melkweg (Amsterdam)
28 november 2024
Shantel & Bucovina
013 (Tilburg)
28 november 2024
Vola
Effenaar (Eindhoven)
28 november 2024
Mishaal Tamer
Paradiso (Amsterdam)
28 november 2024
Leoniden
Melkweg (Amsterdam)
28 november 2024
The Kik
Doornroosje (Nijmegen)
28 november 2024
HAEVN
TivoliVredenburg (Utrecht)
28 november 2024
Jonna Fraser
Ziggo Dome (Amsterdam)
28 november 2024
Michelle David & The True-tones
Patronaat (Haarlem)
28 november 2024
Dayna Kurtz / Robert Maché
TivoliVredenburg (Utrecht)
29 november 2024
L'Impératrice
Melkweg (Amsterdam)
29 november 2024
Banda Carumba
Nobel (Leiden)
29 november 2024
Abel
Hedon (Zwolle)
29 november 2024
Van Dik Hout
Patronaat (Haarlem)
29 november 2024
UB40: Celebrating 45 Years Of Ub40
Ziggo Dome (Amsterdam)
29 november 2024
Smash Into Pieces
De Oosterpoort (Groningen)
29 november 2024
CLAUDE
Paard (Den Haag)
29 november 2024
Orange Skyline
Vera (Groningen)
29 november 2024
Peter Cat Recording Co.
Paradiso (Amsterdam)
29 november 2024
Noord Nederlands Orkest & Cappella Amsterdam - Stravinsky
De Oosterpoort (Groningen)
29 november 2024
Bilderbuch
Doornroosje (Nijmegen)
29 november 2024
livin' blues experience
Patronaat (Haarlem)