Concerten October 2024

1 oktober 2024
Visions Of Atlantis – Armada Tour
Patronaat (Haarlem)
1 oktober 2024
Gipsy Kings ft Nicolas Reyes
AFAS Live (Amsterdam)
1 oktober 2024
Real Estate
TivoliVredenburg (Utrecht)
1 oktober 2024
Melanie Martinez
Ziggo Dome (Amsterdam)
1 oktober 2024
Philip Glass Ensemble
De Oosterpoort (Groningen)
1 oktober 2024
John Maus
Paradiso (Amsterdam)
2 oktober 2024
Visions Of Atlantis
013 (Tilburg)
2 oktober 2024
Belcea Quartet
TivoliVredenburg (Utrecht)
2 oktober 2024
neighbours burning neighbours / Texoprint / Tramhaus
Paradiso (Amsterdam)
2 oktober 2024
Rare Americans
Melkweg (Amsterdam)
2 oktober 2024
Delilah Bon
Melkweg (Amsterdam)
2 oktober 2024
Marc Martel: One Vision of Queen
AFAS Live (Amsterdam)
2 oktober 2024
The Three Degrees
Paard (Den Haag)
3 oktober 2024
Montreal / Sondaschule (double Bill)
Melkweg (Amsterdam)
3 oktober 2024
EIVØR
TivoliVredenburg (Utrecht)
3 oktober 2024
Jonas Brothers
Ziggo Dome (Amsterdam)
3 oktober 2024
Daryll-Ann
TivoliVredenburg (Utrecht)
3 oktober 2024
Douglas Firs
TivoliVredenburg (Utrecht)
3 oktober 2024
Smif-n-wessun + Support
Patronaat (Haarlem)
3 oktober 2024
Di-rect
Paradiso (Amsterdam)
3 oktober 2024
Anna Erhard
Melkweg (Amsterdam)
3 oktober 2024
Chibi Ichigo
Vera (Groningen)
3 oktober 2024
Trixie Whitley
De Oosterpoort (Groningen)
3 oktober 2024
Bökkers
De Oosterpoort (Groningen)
4 oktober 2024
Battle Beast
De Pul (Uden)
4 oktober 2024
Django Wagner Live In 013, Toen & Nu
013 (Tilburg)
4 oktober 2024
Soen
Doornroosje (Nijmegen)
4 oktober 2024
Charlotte Wessels
TivoliVredenburg (Utrecht)
4 oktober 2024
Miss Montreal
Fluor (Amersfoort)
4 oktober 2024
Wallows
AFAS Live (Amsterdam)
4 oktober 2024
Marc Martel: One Vision of Queen
Mainstage ('s-Hertogenbosch)
4 oktober 2024
Krezip
TivoliVredenburg (Utrecht)
4 oktober 2024
Bryan Adams
Ahoy (Rotterdam)
4 oktober 2024
Daryll-Ann
Doornroosje (Nijmegen)
4 oktober 2024
Lola Cedès
Paradiso (Amsterdam)
4 oktober 2024
Di-rect
Paradiso (Amsterdam)
4 oktober 2024
Jembaa Groove
Paard (Den Haag)
4 oktober 2024
Douwe Bob
Effenaar (Eindhoven)
4 oktober 2024
Groot Omroepkoor En Nino Gvetadze: Tussen Hemel En Aarde
TivoliVredenburg (Utrecht)
4 oktober 2024
The Fortunate Sons
Hedon (Zwolle)
4 oktober 2024
Chibi Ichigo
Hedon (Zwolle)
5 oktober 2024
YellowStraps
Paradiso (Amsterdam)
5 oktober 2024
Imminence
Melkweg (Amsterdam)
5 oktober 2024
Salut Salon
TivoliVredenburg (Utrecht)
5 oktober 2024
The Watch Plays Genesis
De Pul (Uden)
5 oktober 2024
Sam Evian
Paradiso (Amsterdam)
5 oktober 2024
Mell VF
Melkweg (Amsterdam)
5 oktober 2024
Powerwolf
AFAS Live (Amsterdam)
5 oktober 2024
The Kik
De Oosterpoort (Groningen)
5 oktober 2024
Rowwen Heze
Nobel (Leiden)
5 oktober 2024
Diggy Dex
De Oosterpoort (Groningen)
5 oktober 2024
Pjotr
Melkweg (Amsterdam)
5 oktober 2024
Tin Fingers
TivoliVredenburg (Utrecht)
5 oktober 2024
Challem
TivoliVredenburg (Utrecht)
5 oktober 2024
Massada
Patronaat (Haarlem)
5 oktober 2024
Chibi Ichigo
Doornroosje (Nijmegen)
6 oktober 2024
Lauran Hibberd
Paradiso (Amsterdam)
6 oktober 2024
ABBA Dance
Patronaat (Haarlem)
6 oktober 2024
Gibbs
Paard (Den Haag)
6 oktober 2024
Cat Burns
Melkweg (Amsterdam)
6 oktober 2024
The Baseballs
Effenaar (Eindhoven)
6 oktober 2024
Kaia Kater
Paard (Den Haag)
6 oktober 2024
Tora
Melkweg (Amsterdam)
6 oktober 2024
Blackout Problems
Paradiso (Amsterdam)
6 oktober 2024
Mudhoney
Vera (Groningen)
6 oktober 2024
Waylon
Patronaat (Haarlem)
6 oktober 2024
Glennis Grace
AFAS Live (Amsterdam)
6 oktober 2024
Crash Test Dummies
Paard (Den Haag)
6 oktober 2024
Maan
Paradiso (Amsterdam)
6 oktober 2024
Fish
De Oosterpoort (Groningen)
7 oktober 2024
Superjazzclub
Paradiso (Amsterdam)
7 oktober 2024
Pond
Paradiso (Amsterdam)
7 oktober 2024
Duff McKagan's
TivoliVredenburg (Utrecht)
7 oktober 2024
Louis Cole & Metropole Orkest
TivoliVredenburg (Utrecht)
8 oktober 2024
Dead By April
Melkweg (Amsterdam)
8 oktober 2024
The Driver Era
AFAS Live (Amsterdam)
8 oktober 2024
Fish
TivoliVredenburg (Utrecht)
8 oktober 2024
The Baseballs
TivoliVredenburg (Utrecht)
8 oktober 2024
Ben Caplan
TivoliVredenburg (Utrecht)
8 oktober 2024
Fat Dog
Doornroosje (Nijmegen)
8 oktober 2024
The Dublin Legends (formerly The Dubliners) - On The Road Again Tour 2
De Oosterpoort (Groningen)
9 oktober 2024
Sinead Harnett
Melkweg (Amsterdam)
9 oktober 2024
Edwin Evers Band - 80's & 90's tour part 2
TivoliVredenburg (Utrecht)
9 oktober 2024
Fresku
Doornroosje (Nijmegen)
9 oktober 2024
Fish
TivoliVredenburg (Utrecht)
9 oktober 2024
Catching Flies
Melkweg (Amsterdam)
9 oktober 2024
Fat Dog
Vera (Groningen)
9 oktober 2024
Louis Cole & Metropole Orkest
De Oosterpoort (Groningen)
9 oktober 2024
Bywater Call
TivoliVredenburg (Utrecht)
9 oktober 2024
The Three Degrees
Patronaat (Haarlem)
9 oktober 2024
Daniel Norgren
Paradiso (Amsterdam)
9 oktober 2024
The Baseballs
De Oosterpoort (Groningen)
10 oktober 2024
Mother's Finest
Nobel (Leiden)
10 oktober 2024
Polyphonic
013 (Tilburg)
10 oktober 2024
The Sound Undercover
Effenaar (Eindhoven)
10 oktober 2024
Sera
Hedon (Zwolle)
10 oktober 2024
Janet Jackson
Ziggo Dome (Amsterdam)
10 oktober 2024
Chef'Special
AFAS Live (Amsterdam)
10 oktober 2024
Cold Years
Patronaat (Haarlem)
10 oktober 2024
Wies (band)
Fluor (Amersfoort)
10 oktober 2024
Edwin Evers Band - 80's & 90's tour part 2
TivoliVredenburg (Utrecht)
10 oktober 2024
Marc Martel: One Vision of Queen
Martiniplaza (Groningen)
10 oktober 2024
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Patronaat (Haarlem)
10 oktober 2024
Di-rect
De Oosterpoort (Groningen)
10 oktober 2024
Ben Caplan
De Oosterpoort (Groningen)
10 oktober 2024
Marc Broussard
013 (Tilburg)
10 oktober 2024
The Dublin Legends
TivoliVredenburg (Utrecht)
11 oktober 2024
Soulcrusher
Doornroosje (Nijmegen)
11 oktober 2024
1984 (NL) & I Found The Cure
Nobel (Leiden)
11 oktober 2024
Mell VF
013 (Tilburg)
11 oktober 2024
Krezip
Paradiso (Amsterdam)
11 oktober 2024
Prateek Kuhad
Melkweg (Amsterdam)
11 oktober 2024
Martijn Fischer zingt Hits van Hazes
De Pul (Uden)
11 oktober 2024
Polyphonic
Paard (Den Haag)
11 oktober 2024
Mark Lotterman
Paard (Den Haag)
11 oktober 2024
Portland
Hedon (Zwolle)
11 oktober 2024
Miss Montreal
Hedon (Zwolle)
11 oktober 2024
The Sound Undercover
TivoliVredenburg (Utrecht)
11 oktober 2024
Chef'Special
AFAS Live (Amsterdam)
11 oktober 2024
Brothers Of Blues
AFAS Live (Amsterdam)
11 oktober 2024
Douwe Bob
Patronaat (Haarlem)
11 oktober 2024
Maan
TivoliVredenburg (Utrecht)
11 oktober 2024
Chibi Ichigo
Melkweg (Amsterdam)
11 oktober 2024
Polyphonic
Paard (Den Haag)
11 oktober 2024
Fred & Friends
Ahoy (Rotterdam)
11 oktober 2024
Diggy Dex
013 (Tilburg)
11 oktober 2024
Fresku - Leren Leven Tour
De Oosterpoort (Groningen)
11 oktober 2024
Gurriers
Vera (Groningen)
11 oktober 2024
Clinton Fearon
Patronaat (Haarlem)
11 oktober 2024
Noble Jacks
TivoliVredenburg (Utrecht)
12 oktober 2024
Soulcrusher
Doornroosje (Nijmegen)
12 oktober 2024
Kamelot
TivoliVredenburg (Utrecht)
12 oktober 2024
SupAfly Collective
Paard (Den Haag)
12 oktober 2024
Hef
Nobel (Leiden)
12 oktober 2024
Y&T
De Pul (Uden)
12 oktober 2024
Caravan Palace
Melkweg (Amsterdam)
12 oktober 2024
RiTchie
Paradiso (Amsterdam)
12 oktober 2024
Health
Melkweg (Amsterdam)
12 oktober 2024
Marc Broussard
TivoliVredenburg (Utrecht)
12 oktober 2024
Philine
TivoliVredenburg (Utrecht)
12 oktober 2024
Daryll-Ann
Fluor (Amersfoort)
12 oktober 2024
The Fortunate Sons
AFAS Live (Amsterdam)
12 oktober 2024
Fresku
TivoliVredenburg (Utrecht)
12 oktober 2024
Fred & Friends
Ahoy (Rotterdam)
12 oktober 2024
Chilly Gonzales
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
12 oktober 2024
Di-rect
De Oosterpoort (Groningen)
12 oktober 2024
Portland
Vera (Groningen)
13 oktober 2024
Marike van Dijk
TivoliVredenburg (Utrecht)
13 oktober 2024
Limburgs Leed #3
Paradiso (Amsterdam)
13 oktober 2024
Tom McRae
Nobel (Leiden)
13 oktober 2024
Steve'n'Seagulls
Melkweg (Amsterdam)
13 oktober 2024
Y&T
Hedon (Zwolle)
13 oktober 2024
Hauschka
TivoliVredenburg (Utrecht)
13 oktober 2024
Mell VF
TivoliVredenburg (Utrecht)
13 oktober 2024
Arch Enemy / In Flames
Mainstage ('s-Hertogenbosch)
13 oktober 2024
Mondo Drag / Stoned Jesus / The Abbey
Patronaat (Haarlem)
13 oktober 2024
Bente
013 (Tilburg)
13 oktober 2024
Marc Broussard
Melkweg (Amsterdam)
13 oktober 2024
Morgarten / Neverus
Patronaat (Haarlem)
13 oktober 2024
Koffie
Paradiso (Amsterdam)
13 oktober 2024
Di-rect
De Oosterpoort (Groningen)
13 oktober 2024
Bee Gees Forever
Ahoy (Rotterdam)
13 oktober 2024
Peter Somuah Group
Patronaat (Haarlem)
13 oktober 2024
Hiromi's Sonicwonder
TivoliVredenburg (Utrecht)
13 oktober 2024
Fantastic Cat
De Oosterpoort (Groningen)
14 oktober 2024
Hiatus Kaiyote
TivoliVredenburg (Utrecht)
14 oktober 2024
Native Young
Paradiso (Amsterdam)
14 oktober 2024
Lindsey Stirling
AFAS Live (Amsterdam)
14 oktober 2024
Picture This
Paradiso (Amsterdam)
14 oktober 2024
Emiliana Torrini
TivoliVredenburg (Utrecht)
14 oktober 2024
Abba Gold
Concertgebouw (Amsterdam)
14 oktober 2024
Dustin O'Halloran
De Oosterpoort (Groningen)
15 oktober 2024
Kit Sebastian
Paradiso (Amsterdam)
15 oktober 2024
Sharon Kam, Julian Steckel & Enrico Pace
TivoliVredenburg (Utrecht)
15 oktober 2024
godspeed you! black emperor
Paradiso (Amsterdam)
15 oktober 2024
Lizzy Mcalpine
AFAS Live (Amsterdam)
15 oktober 2024
Gustavo Santaolalla
TivoliVredenburg (Utrecht)
15 oktober 2024
Pat Metheny
De Oosterpoort (Groningen)
16 oktober 2024
Amsterdam Dance Event
Amsterdam
16 oktober 2024
Hiatus Kaiyote. Love Heart Cheat Code
Paradiso (Amsterdam)
16 oktober 2024
Jordan Mackampa
TivoliVredenburg (Utrecht)
16 oktober 2024
Sera
Patronaat (Haarlem)
16 oktober 2024
Samantha Fish
De Oosterpoort (Groningen)
16 oktober 2024
Ian Sweet
Vera (Groningen)
16 oktober 2024
Tindersticks
TivoliVredenburg (Utrecht)
16 oktober 2024
The Doors in Concert
TivoliVredenburg (Utrecht)
16 oktober 2024
Tim Gallagher
TivoliVredenburg (Utrecht)
17 oktober 2024
Zep
Melkweg (Amsterdam)
17 oktober 2024
Front 242
TivoliVredenburg (Utrecht)
17 oktober 2024
The Kik
Fluor (Amersfoort)
17 oktober 2024
Sera
013 (Tilburg)
17 oktober 2024
Di-rect
013 (Tilburg)
17 oktober 2024
Wies (band)
Hedon (Zwolle)
17 oktober 2024
Edwin Evers Band - 80's & 90's tour part 2
Patronaat (Haarlem)
17 oktober 2024
XA4
Concertgebouw (Amsterdam)
17 oktober 2024
Samantha Fish
Paard (Den Haag)
17 oktober 2024
Younes
Paard (Den Haag)
17 oktober 2024
Bente
Doornroosje (Nijmegen)
17 oktober 2024
Jasper Høiby
TivoliVredenburg (Utrecht)
17 oktober 2024
Zoca Flavor: Morena Leraba
Patronaat (Haarlem)
17 oktober 2024
The Fortunate Sons
TivoliVredenburg (Utrecht)
18 oktober 2024
Used
Melkweg (Amsterdam)
18 oktober 2024
Fresku
013 (Tilburg)
18 oktober 2024
Sera
TivoliVredenburg (Utrecht)
18 oktober 2024
Feuerengel
Hedon (Zwolle)
18 oktober 2024
The White Buffalo
013 (Tilburg)
18 oktober 2024
Cloud Cafe + Support
Vera (Groningen)
18 oktober 2024
Mell VF
Doornroosje (Nijmegen)
18 oktober 2024
Ghost-Note
TivoliVredenburg (Utrecht)
18 oktober 2024
The Smiths Presumably
Effenaar (Eindhoven)
18 oktober 2024
Monster Magnet
Doornroosje (Nijmegen)
18 oktober 2024
Back To The Disco Met Gerard Ekdom
Paard (Den Haag)
18 oktober 2024
Liz Lawrence
TivoliVredenburg (Utrecht)
19 oktober 2024
Dave Clarke / Kittin / Len Faki / Paula Temple
Melkweg (Amsterdam)
19 oktober 2024
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg (Utrecht)
19 oktober 2024
Paul van Dyk
Melkweg (Amsterdam)
19 oktober 2024
Amsterdam Klezmer Band
Nobel (Leiden)
19 oktober 2024
Goldfish
Melkweg (Amsterdam)
19 oktober 2024
The Gems
De Pul (Uden)
19 oktober 2024
Maan
Doornroosje (Nijmegen)
19 oktober 2024
Bente
De Oosterpoort (Groningen)
19 oktober 2024
Daryll-Ann
Paard (Den Haag)
19 oktober 2024
Andreas Vollenweider & Friends: Another Journey To The "caverna Magica
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
19 oktober 2024
The Streamers
Gelredome (Arnhem)
19 oktober 2024
Waltzburg
Doornroosje (Nijmegen)
20 oktober 2024
Paul Van Kemenade 'classic' Quintet
TivoliVredenburg (Utrecht)
20 oktober 2024
My Focus Feat. Jan Akkerman
De Pul (Uden)
20 oktober 2024
Miss Montreal
TivoliVredenburg (Utrecht)
20 oktober 2024
Blues Pills
TivoliVredenburg (Utrecht)
20 oktober 2024
Indo Warehouse
Melkweg (Amsterdam)
20 oktober 2024
The White Buffalo
Doornroosje (Nijmegen)
20 oktober 2024
Elles Bailey
TivoliVredenburg (Utrecht)
21 oktober 2024
Oska
Paradiso (Amsterdam)
21 oktober 2024
Romperayo
Paard (Den Haag)
22 oktober 2024
Alien Ant Farm
Effenaar (Eindhoven)
22 oktober 2024
Kevin Chen / Roman Fediurko / Shota Kaya / Yukine Kuroki
TivoliVredenburg (Utrecht)
22 oktober 2024
Brit Floyd - P·U·L·S·E World Tour
AFAS Live (Amsterdam)
22 oktober 2024
The Amy Winehouse Band
Paard (Den Haag)
22 oktober 2024
Jasmine Myra
Paard (Den Haag)
22 oktober 2024
Tonbruket
TivoliVredenburg (Utrecht)
22 oktober 2024
Elijah Fox
TivoliVredenburg (Utrecht)
23 oktober 2024
Steve 'n' Seagulls
013 (Tilburg)
23 oktober 2024
Pat Burgener
Paradiso (Amsterdam)
23 oktober 2024
Meute
TivoliVredenburg (Utrecht)
23 oktober 2024
Sody
Melkweg (Amsterdam)
23 oktober 2024
Hans Zimmer / John Williams
Martiniplaza (Groningen)
23 oktober 2024
Chief Adjuah
TivoliVredenburg (Utrecht)
23 oktober 2024
Ezra Collective
Paradiso (Amsterdam)
24 oktober 2024
Nemzzz
Paradiso (Amsterdam)
24 oktober 2024
Meute
013 (Tilburg)
24 oktober 2024
Starset
Melkweg (Amsterdam)
24 oktober 2024
VanWyck
Paradiso (Amsterdam)
24 oktober 2024
Ghøstkid
TivoliVredenburg (Utrecht)
24 oktober 2024
Admiral Freebee: Back To The Ever Present
Effenaar (Eindhoven)
24 oktober 2024
Di-rect
TivoliVredenburg (Utrecht)
24 oktober 2024
Barth.
ADO Den Haag Stadion (Den Haag)
24 oktober 2024
Edwin Evers Band - 80's & 90's tour part 2
Hedon (Zwolle)
24 oktober 2024
RANI
Melkweg (Amsterdam)
24 oktober 2024
Wende
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
24 oktober 2024
Pat Metheny
TivoliVredenburg (Utrecht)
24 oktober 2024
Ezra Collective
Paradiso (Amsterdam)
24 oktober 2024
Angelique Kidjo
Paard (Den Haag)
24 oktober 2024
Barth.
TivoliVredenburg (Utrecht)
24 oktober 2024
The Sound Undercover
P60 (Amstelveen)
25 oktober 2024
The Stranglers
Melkweg (Amsterdam)
25 oktober 2024
Isabel Larosa
Melkweg (Amsterdam)
25 oktober 2024
Portland
Effenaar (Eindhoven)
25 oktober 2024
Elmer
De Helling (Utrecht)
25 oktober 2024
Waylon
De Pul (Uden)
25 oktober 2024
Di-rect
TivoliVredenburg (Utrecht)
25 oktober 2024
Fresku
Nobel (Leiden)
25 oktober 2024
Rowwen Heze
Fluor (Amersfoort)
25 oktober 2024
1349
P60 (Amstelveen)
25 oktober 2024
Edwin Evers Band - 80's & 90's tour part 2
De Oosterpoort (Groningen)
25 oktober 2024
Maan
013 (Tilburg)
25 oktober 2024
Wies (band)
Patronaat (Haarlem)
25 oktober 2024
Jeffrey Halford & The Healers
De Oosterpoort (Groningen)
25 oktober 2024
John Williams Presents Rnb Oldskool Hits Club Tracks
Ahoy (Rotterdam)
25 oktober 2024
Sera
De Oosterpoort (Groningen)
25 oktober 2024
Wende
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
25 oktober 2024
The Mystery Lights
TivoliVredenburg (Utrecht)
25 oktober 2024
Birgit Schuurman
TivoliVredenburg (Utrecht)
25 oktober 2024
Jack Botts
Paard (Den Haag)
26 oktober 2024
Frank Boeijen
Melkweg (Amsterdam)
26 oktober 2024
Polyphonic
Melkweg (Amsterdam)
26 oktober 2024
Wende
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
26 oktober 2024
Glass Animals
AFAS Live (Amsterdam)
26 oktober 2024
Miss Montreal
Nobel (Leiden)
26 oktober 2024
Chibi Ichigo
Effenaar (Eindhoven)
26 oktober 2024
Sowulo
P60 (Amstelveen)
27 oktober 2024
80's Verantwoord
Melkweg (Amsterdam)
27 oktober 2024
Woody Sings
Effenaar (Eindhoven)
27 oktober 2024
Wende
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
27 oktober 2024
The Ghost Inside
013 (Tilburg)
27 oktober 2024
Abba Tribute
Ahoy (Rotterdam)
27 oktober 2024
Mono (JP)
TivoliVredenburg (Utrecht)
27 oktober 2024
Joan As Police Woman
Doornroosje (Nijmegen)
27 oktober 2024
Bente
TivoliVredenburg (Utrecht)
27 oktober 2024
Maan
De Oosterpoort (Groningen)
27 oktober 2024
Diggy Dex
Doornroosje (Nijmegen)
27 oktober 2024
Pink Project
Effenaar (Eindhoven)
27 oktober 2024
Compact Disk Dummies
TivoliVredenburg (Utrecht)
27 oktober 2024
Nits
Patronaat (Haarlem)
28 oktober 2024
Gavin DeGraw
AFAS Live (Amsterdam)
28 oktober 2024
Hooverphonic
TivoliVredenburg (Utrecht)
28 oktober 2024
Frank Turner & The Sleeping Souls
013 (Tilburg)
28 oktober 2024
Matthew and the Atlas
Paard (Den Haag)
28 oktober 2024
Cigarettes After Sex
Ziggo Dome (Amsterdam)
29 oktober 2024
Tom Walker
Melkweg (Amsterdam)
29 oktober 2024
Nena
013 (Tilburg)
29 oktober 2024
Admiral Freebee
Melkweg (Amsterdam)
29 oktober 2024
Isak Danielson
TivoliVredenburg (Utrecht)
29 oktober 2024
Marcus King
AFAS Live (Amsterdam)
29 oktober 2024
Foy Vance Met Voorprogramma: Bonnie Bishop
TivoliVredenburg (Utrecht)
29 oktober 2024
Interpol
Paradiso (Amsterdam)
29 oktober 2024
Erland Cooper
Paard (Den Haag)
29 oktober 2024
Deep Purple
Ziggo Dome (Amsterdam)
29 oktober 2024
Matthew and the Atlas
TivoliVredenburg (Utrecht)
30 oktober 2024
Jann
Melkweg (Amsterdam)
30 oktober 2024
Unprocessed
Patronaat (Haarlem)
30 oktober 2024
Master Boot Record
Effenaar (Eindhoven)
30 oktober 2024
Tora
Doornroosje (Nijmegen)
30 oktober 2024
Robert Jon & The Wreck
TivoliVredenburg (Utrecht)
30 oktober 2024
Tom Walker
TivoliVredenburg (Utrecht)
30 oktober 2024
Hatsune Miku
AFAS Live (Amsterdam)
30 oktober 2024
Danny Vera
Klokgebouw (Eindhoven)
30 oktober 2024
Nena
De Oosterpoort (Groningen)
30 oktober 2024
Interpol
Paradiso (Amsterdam)
30 oktober 2024
Cape Sleep / Donna Blue / Double Bill
Paard (Den Haag)
30 oktober 2024
NCT DREAM
Ahoy (Rotterdam)
30 oktober 2024
Matthew and the Atlas
De Oosterpoort (Groningen)
30 oktober 2024
Wende
Koninklijk Theater Carré (Amsterdam)
30 oktober 2024
The Yellowjackets
TivoliVredenburg (Utrecht)
30 oktober 2024
Sous Le Ciel De Paris
TivoliVredenburg (Utrecht)